• Alles
  • ABC
  • Fri
  • Sat
  • Sun
  • De Bunker
  • De Jungle
  • De Tent
  • De Oase
  • Favela
  • De Nieuwe Hoek
  • Ergens op het terrein

De Bunker

Fri | 19:00 - 21:00

Duplicat

Fri | 21:00 - 23:00

Léon

Fri | 23:00 - 01:30

Cedo B2B Seba Lecompte

Sat | 14:00 - 15:30

Soundblossem

Sat | 15:30 - 17:00

Babylonbuster

Sat | 17:00 - 18:30

WuduB!?

Sat | 18:30 - 20:00

.com

Sat | 20:00 - 21:00

Radze

Sat | 21:00 - 22:00

KO4D B2B Core Code (Pres: The Time Machines)

Sat | 22:00 - 23:00

Inkorrekt

Sat | 23:00 - 23:45

Distel

Sat | 23:45 - 00:45

Odisoa

Sat | 00:45 - 01:30

OMEGAHARDKORE

Sun | 14:00 - 15:30

Dubsakee

Sun | 15:30 - 16:30

Geoff Well

Sun | 16:30 - 18:30

Cultivate & Rescue Soundsystem

Sun | 18:30 - 20:30

Unification Soundsystem

Sun | 20:30 - 22:00

Vibes Kitchen Allstars

De Jungle

Fri | 18:00 - 20:00

DJ Benepen & Lisa Spilliaert

Fri | 20:00 - 22:00

Shizzle le Sauvage

Fri | 22:00 - 00:00

Thang

Fri | 00:00 - 02:00

JOGA BONITO

Sat | 14:00 - 18:00

Jungle Skills

Sat | 19:00 - 20:00

Hanzo Y kinoli

Sat | 20:00 - 22:00

Flavour Drop

Sat | 22:00 - 00:00

Boris Van Severen en Lennert Coorevits

Sat | 00:00 - 01:00

Lebawski

Sat | 01:00 - 02:00

DJ Sweppes

Sat | 01:00 - 01:30

Harry & Dirk

Sun | 14:00 - 18:00

Jungle Skills

Sun | 17:00 - 20:00

Lippstick

Sun | 20:00 - 22:00

Bobalicious

De Tent

Fri | 18:00 - 18:50

Natural Vibez (Raffaello Visconti & Friends)

Fri | 19:30 - 20:20

Oproer

Fri | 21:00 - 22:00

Tenorin

Fri | 22:40 - 23:30

Taxi kebab

Fri | 23:30 - 00:00

Huna Sounds

Fri | 00:10 - 01:00

Cheb Runner

Fri | 01:00 - 02:00

Huna Sounds

Sat | 15:10 - 16:10

Azmari

Sat | 17:00 - 17:50

Karivaani Orkestra

Sat | 18:30 - 19:30

Mec Yek

Sat | 20:10 - 21:10

SOL Band

Sat | 22:00 - 23:00

Shht

Sat | 23:00 - 23:20

Murkie

Sat | 23:20 - 23:45

Alois & VLB

Sat | 23:45 - 00:20

Tweevieracht

Sat | 00:20 - 01:00

Froze

Sat | 01:00 - 02:00

Murkie

Sun | 14:30 - 15:30

De Piepkes

Sun | 17:00 - 18:00

Julien Firmin

Sun | 18:50 - 19:50

Gino-Cochise

Sun | 20:30 - 22:00

Echoes of Zoo

De Oase

Fri | 18:30 - 19:30

Kwame Mulzz

Fri | 20:00 - 21:00

L'Chaim

Fri | 21:40 - 22:40

M. Chuzi

Fri | 23:20 - 00:30

AL-QASAR

Sat | 14:30 - 15:30

Freddy Locks

Sat | 16:10 - 17:10

Sikoyo

Sat | 17:50 - 18:50

Daniel Dzidzonu

Sat | 19:30 - 20:30

Chapulines

Sat | 21:10 - 22:20

Orchestre International du Vetex

Sat | 23:00 - 00:30

Kosmo Sound

Sun | 15:00 - 16:00

De Karavaan

Sun | 16:30 - 17:30

Crooked Steps

Sun | 18:00 - 19:00

Momoyo

Sun | 19:30 - 20:30

Catastrophe

Sun | 21:00 - 22:30

KIALA and the AFROBLASTER

Favela

Fri | 18:00 - 02:00

Kokonuts!

Sat | 14:00 - 19:00

DJ Kurt

Sat | 19:00 - 01:00

Mukambo

Sun | 14:00 - 22:00

Badmeaningood + Krewcial

De Nieuwe Hoek

Fri | 18:30 - 19:30

Triple X

Fri | 20:00 - 21:00

Mijn broer: The Walrus

Fri | 22:00 - 22:30

VIVA AQUA

Fri | 23:20 - 00:00

Joeri Chipsvingers

Fri | 00:50 - 01:30

Dance Divine

Sat | 14:30 - 18:00

Gedaanteverwisseling

Sat | 18:30 - 19:10

Twee keer apart van wij

Sat | 20:00 - 21:00

KORREF

Sat | 22:00 - 23:00

An Introduction to Sanity part 2

Sat | 23:30 - 00:30

Calya J.

Sat | 01:00 - 01:30

VIVA AQUA

Sun | 15:00 - 18:30

Paard en Ruiter, een fictief koffiehuis

Sun | 18:30 - 19:00

Twee keer apart van wij

Sun | 20:00 - 21:00

HYMN

Sun | 21:30 - 22:00

Blond

Ergens op het terrein

Fri | 18:00 - 02:00

hyperSPHERE

Fri | 21:00 - 21:20

't Schoon Vertier

Fri | 22:00 - 22:20

't Schoon Vertier

Sat | 14:00 - 02:00

hyperSPHERE

Sat | 14:00 - 18:00

Creatool

Sat | 14:00 - 02:00

Playmate

Sat | 14:30 - 15:15

Tea Time

Sat | 16:00 - 18:00

Spekkenkraam van De Stemband

Sat | 16:15 - 17:00

Tea Time

Sun | 14:00 - 22:00

hyperSPHERE

Sun | 14:00 - 18:00

Creatool

Sun | 14:00 - 22:00

Playmate

Sun | 14:00 - 22:00

Mardulier en Deprez

Sun | 15:00 - 15:40

Faun Family

Sun | 16:00 - 18:00

Spekkenkraam van De Stemband

Sun | 16:20 - 17:00

Faun Family

Sun | 17:40 - 18:20

Faun Family