• Alles
  • ABC
  • vr
  • za
  • zo
  • De Bunker
  • De Jungle
  • De Tent
  • De Oase
  • Favela
  • De Nieuwe Hoek
  • Ergens op het terrein

De Bunker

vr | 19:00 - 21:00

Duplicat

vr | 21:00 - 23:00

Léon

vr | 23:00 - 01:30

Cedo B2B Seba Lecompte

za | 14:00 - 15:30

Soundblossem

za | 15:30 - 17:00

Babylonbuster

za | 17:00 - 18:30

WuduB!?

za | 18:30 - 20:00

.com

za | 20:00 - 21:00

Radze

za | 21:00 - 22:00

KO4D B2B Core Code (Pres: The Time Machines)

za | 22:00 - 23:00

Inkorrekt

za | 23:00 - 23:45

Distel

za | 23:45 - 00:45

Odisoa

za | 00:45 - 01:30

OMEGAHARDKORE

zo | 14:00 - 15:30

Dubsakee

zo | 15:30 - 16:30

Geoff Well

zo | 16:30 - 18:30

Cultivate & Rescue Soundsystem

zo | 18:30 - 20:30

Unification Soundsystem

zo | 20:30 - 22:00

Vibes Kitchen Allstars

De Jungle

vr | 18:00 - 20:00

DJ Benepen & Lisa Spilliaert

vr | 20:00 - 22:00

Shizzle le Sauvage

vr | 22:00 - 00:00

Thang

vr | 00:00 - 02:00

JOGA BONITO

za | 14:00 - 18:00

Jungle Skills

za | 19:00 - 20:00

Hanzo Y kinoli

za | 20:00 - 22:00

Flavour Drop

za | 22:00 - 00:00

Boris Van Severen en Lennert Coorevits

za | 00:00 - 01:00

Lebawski

za | 01:00 - 02:00

DJ Sweppes

za | 01:00 - 01:30

Harry & Dirk

zo | 14:00 - 18:00

Jungle Skills

zo | 17:00 - 20:00

Lippstick

zo | 20:00 - 22:00

Bobalicious

De Tent

vr | 18:00 - 18:50

Natural Vibez (Raffaello Visconti & Friends)

vr | 19:30 - 20:20

Oproer

vr | 21:00 - 22:00

Tenorin

vr | 22:40 - 23:30

Taxi kebab

vr | 23:30 - 00:00

Huna Sounds

vr | 00:10 - 01:00

Cheb Runner

vr | 01:00 - 02:00

Huna Sounds

za | 15:10 - 16:10

Azmari

za | 17:00 - 17:50

Karivaani Orkestra

za | 18:30 - 19:30

Mec Yek

za | 20:10 - 21:10

SOL Band

za | 22:00 - 23:00

Shht

za | 23:00 - 23:20

Murkie

za | 23:20 - 23:45

Alois & VLB

za | 23:45 - 00:20

Tweevieracht

za | 00:20 - 01:00

Froze

za | 01:00 - 02:00

Murkie

zo | 14:30 - 15:30

De Piepkes

zo | 17:00 - 18:00

Julien Firmin

zo | 18:50 - 19:50

Gino-Cochise

zo | 20:30 - 22:00

Echoes of Zoo

De Oase

vr | 18:30 - 19:30

Kwame Mulzz

vr | 20:00 - 21:00

L'Chaim

vr | 21:40 - 22:40

M. Chuzi

vr | 23:20 - 00:30

AL-QASAR

za | 14:30 - 15:30

Freddy Locks

za | 16:10 - 17:10

Sikoyo

za | 17:50 - 18:50

Daniel Dzidzonu

za | 19:30 - 20:30

Chapulines

za | 21:10 - 22:20

Orchestre International du Vetex

za | 23:00 - 00:30

Kosmo Sound

zo | 15:00 - 16:00

De Karavaan

zo | 16:30 - 17:30

Crooked Steps

zo | 18:00 - 19:00

Momoyo

zo | 19:30 - 20:30

Catastrophe

zo | 21:00 - 22:30

KIALA and the AFROBLASTER

Favela

vr | 18:00 - 02:00

Kokonuts!

za | 14:00 - 19:00

DJ Kurt

za | 19:00 - 01:00

Mukambo

zo | 14:00 - 22:00

Badmeaningood + Krewcial

De Nieuwe Hoek

vr | 18:30 - 19:30

Triple X

vr | 20:00 - 21:00

Mijn broer: The Walrus

vr | 22:00 - 22:30

VIVA AQUA

vr | 23:20 - 00:00

Joeri Chipsvingers

vr | 00:50 - 01:30

Dance Divine

za | 14:30 - 18:00

Gedaanteverwisseling

za | 18:30 - 19:10

Twee keer apart van wij

za | 20:00 - 21:00

KORREF

za | 22:00 - 23:00

An Introduction to Sanity part 2

za | 23:30 - 00:30

Calya J.

za | 01:00 - 01:30

VIVA AQUA

zo | 15:00 - 18:30

Paard en Ruiter, een fictief koffiehuis

zo | 18:30 - 19:00

Twee keer apart van wij

zo | 20:00 - 21:00

HYMN

zo | 21:30 - 22:00

Blond

Ergens op het terrein

vr | 18:00 - 02:00

hyperSPHERE

vr | 21:00 - 21:20

't Schoon Vertier

vr | 22:00 - 22:20

't Schoon Vertier

za | 14:00 - 02:00

hyperSPHERE

za | 14:00 - 18:00

Creatool

za | 14:00 - 02:00

Playmate

za | 14:30 - 15:15

Tea Time

za | 16:00 - 18:00

Spekkenkraam van De Stemband

za | 16:15 - 17:00

Tea Time

zo | 14:00 - 22:00

hyperSPHERE

zo | 14:00 - 18:00

Creatool

zo | 14:00 - 22:00

Playmate

zo | 14:00 - 22:00

Mardulier en Deprez

zo | 15:00 - 15:40

Faun Family

zo | 16:00 - 18:00

Spekkenkraam van De Stemband

zo | 16:20 - 17:00

Faun Family

zo | 17:40 - 18:20

Faun Family